USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hospedaria Casa Na Praia Luis Correia Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Hospedaria Casa Na Praia

Foglalás
2026-07-30
2026-07-31

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

13

Hospedaria Casa Na Praia


A Hospedaria Casa Na Praia Luis Correia vendégei ellátogathatnak a 25 percnyi sétára található Praia do Coqueiro területére.

Luis Correia központja 10 perces sétával elérhető. Továbbá a Városi piac csupán 1 km-re helyezkedik el. A Praia do Atalaia-part pedig körülbelül 30 perc sétára fekszik.

A hoteltől néhány saroknyira található Restaurant Dona Raimunda brazil fogásokat kínál.

  • Helyi látnivalók
  • Old Lighthouse Beach
    1691 km
  • Városi piac
    867 km
  • Praia de Atalaia
    2495 km
  • Maramar Beach
    1798 km
  • Portinho Lagoon
    2160 km
  • Praia do Coqueiro
    1732 km
  • Praia Peito de Moca
    4798 km
  • Port of Luis Correia
    2014 km
  • Arvore Penteada
    776 km
  • Repülőterek
  • Parnaiba (PHB-Joao Silva Filho nemzetkozi repuloter)
    11 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Nincs parkolási lehetőség
  • Háziállat nem engedélyezett

Szoba felszereltsége

  • Ingyenes Wi-Fi a szobákban

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 07:00-22:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • 💵

    Mennyibe kerül egy szobafoglalás a Hospedaria Casa Na Praia kínálatából?

    A Hospedaria Casa Na Praia átlag szobaára 26 $. További információért vegye fel a kapcsolatot a hotel munkatársaival.
  • 🚪

    Milyen szobák érhetők el a Hospedaria Casa Na Praia kínálatában?

    A Hospedaria Casa Na Praia vendégei választhatnak Deluxe szoba és King szoba közül.
  • 🌇

    Milyen messze van a városközponttól a Hospedaria Casa Na Praia Luis Correia?

    A Hospedaria Casa Na Praia vendégei egy 10 perces séta alatt eljuthatnak a városközpontba.
  • A Parnaiba (PHB-Joao Silva Filho nemzetkozi repuloter) milyen messze van a Hospedaria Casa Na Praia területétől?

    0,5 km távolság van a Parnaiba (PHB-Joao Silva Filho nemzetkozi repuloter) és a Hospedaria Casa Na Praia között.
  • A Hospedaria Casa Na Praia Luis Correia milyen lemondási feltételeket kínál?

    Itt ingyenes lemondás biztosított. További információért forduljon bizalommal a Hospedaria Casa Na Praia menedzsmentjéhez.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-07-30
2026-07-31

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Hospedaria Casa Na Praia, Brazília

Rua Professor Joao Ramalho 2075, Luis Correia, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved